هتک حرمت یا....؟

امروز دلم می خواد یخورده سیاسی بنویسم    بعد از کلی کلنجار رفتن دیدم بیشترین چیزی که اذیتم می کنه همین قضیه هتک حرمت به ساحت مقدس امام خمینی (ره)    ( چه اسم نون و ابداری).

از همین الان بگم نمی خوام به شخض خاصی توهین کنم و حرف ها منم به منزله توهین و یا قصد شخصی نذارید

 

امروز دانشگاه ما پر شده بود از این نظامی ها و لباس پلنگی ها و یا به قول محسن نامجو گلادیاتورها. خدا نصیب هیچ دانشگاه و هیج بنی بشری نکنه...چقدم ترسناکن ..از کنارشون رد میشی باتوم (باطوم) و همینجوری می چرخونن...مثل می خوان زهره بترکونن..فکر کردن ما ازشون می ترسم خلاصه رفتیم داخل دانشگاه دیدیم خبری نیست...انتراک وسط کلاس بود که متوجه یه اعلامیه شدم رو برد دانشگاه...که چشام 4 تا شد کاشکی از اعلامیه عکس می انداختم می اوردم اینجا شا هم بخونید...چه چیزایی که راجع به این هتک حرمت که ننوشته بود.

من موندم تو کار این مملکت...چرا دیگه وقتی حرفی برای گفتن ندارن یه دفعه یه برگ دیگه میندازن وسط دارن به هر چیزی چنگ میندازن تا بتونن از طریق اون به اون چیزی که می خوان رسن. و همه چیو گذاشتن زیر دره بین

به خدا ما عکساشو دیدم...فقط یه عکسی بود که جای پا روش داشت و کنارش هیچ ادمی نبود...اصلا از کجا معلوم که کار ، کار خود ناکسشون نباشه؟  ما دیدیم چند نفرو بخاطر این قضیه گرفتن که معلوم نیس چطوری... فکر کنم تا الان قبرشونم کندن

  

هی خدا چی بگم از این قوم...

 

دیشب تو اخبار BBC یه مسجدی رو تو قم نشون داد که داشتن این شعار و میدادن:

 

                   خمینی ما کوثر است              دشمن او ابتر(عبتر) است

 

شما چی فکر می کنید؟ واقعا خمینی اینقدر مقدس هست که لقب کوثر بهش بدن؟

 

خیلی حرفا دارم اما تمومش می کنم...وبلاگ من همینجوری تو لیست سیاه هست چه برسه به اینکه...

 

 

 

 

پ.ن:روی این لینک کلیلک کنید...بعد درون box هرچی اسم می خواید بذارید...اول با اسم خودتون شروع کنید.به شرطی که به انگیلیسی تایپ بشه...اونوقت ببنید چه چیز جالب می شه.  

 

 

پ.ن1: به قول بانوی فانوس به دست کاشکی واقعه 21 دسامبر 2010 واقعی باشه و همه چی تموم شه...

 

 

 

 

/ 0 نظر / 16 بازدید